آخوندیسم در ایران!

از روز اول گفتند حکومت آخوندها

از روز اول گفتند آخوندیسم

به محض پیروزی انقلاب اسلامی، اولین و دومین رئیس جمهور کشورمان بنی صدر و رجایی بودند که هیچ کدام آخوند نبودند!

رؤسای آخوند مجالسمان هم که آقایان هاشمی و کروبی بودند، همه‌شان اصلاح طلب و نیمچه یا تمام اپوزیسیون از آب درآمدند و عکسهایشان زینت مجالس و صفحات ضد انقلاب داخل و خارج کشور و به به و چه چه شبکه ‌های ماهواره‌ای انگلیس و آمریکا شد.

رئیس جمهور دولتهای هفتم و هشتم هم که آخوند بود، آقای خاتمی بود که معرف حضور هستند!

در انتخابات ریاست جمهوری بعدی در سال 84 هم که نامزد اصولگرایان و امت حزب الله آقای احمدی نژاد بود که آخوند نبود و رقیب اصلی‌اش یک آخوند بود: آقای هاشمی.

در انتخابات 88 هم که نامزد اصولگرایان و امت حزب الله باز هم آقای احمدی نژاد بود که همچنان! آخوند نبود و یکی از رقبایش یعنی آقای کروبی آخوند بود!

در مجلس هم که بعد از ریاست یک آخوند اصلاح طلب یعنی آقای کروبی بر مجلس ششم، رؤسای مجالس ِ با اکثریت اصولگرا هم غیر آخوند بوده‌اند: آقایان حداد عادل و لاریجانی.

در این انتخابات هم که نامزدهای اصولگرا هیچ کدامشان آخوند نیستند و تنها آخوند نامزد انتخابات هم متعلق به جریان اصلاح طلبی است که حامیانش هم آقایان هاشمی رفسنجانی و خاتمی هستند که تصادفاً آنها هستند که آخوند هستند!

...

مانده‌ام این آخوندیسم و حکومت آخوندها به حزب الله و جریان اصولگرا بیشتر می‌چسبد یا به اصلاح طلبها و اپوزیسیون؟!

پانوشت ضروری: هر اصلاح طلبی هم البته اپوزیسیون و ضد انقلاب نیست اما جریان غالب حزب الله و اصولگرایان مد نظر من است.

والعاقبة للمتقین!

/ 9 نظر / 669 بازدید
مادر

سلام البته شما که خود استاد هستید و خوب می دانید که آنها که پخش کننده ی این اصطلاحات هستند از این رنج می برند که یک ولی فقیه به عنوان رهبر با سر انگشت ایمان و تدبیر برگرفته از ایمان به راحتی جهان را آنگونه که خود می خواهد می چرخاند.

ضحي

استاد اخوندها رو هم بخواهيد همش تخطئه كنيد واويلاست وكل نظام خدايي نكرده زير سوال ميرود من قانع نشدم از بيانتان!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111

شاگرد

اینا که گفتین آخوند نیستن که!!!

ذاکر

سلام. واقعا دقت کردید? این اخوندنماهای اصلاحات ابروی هر چه روحانیته بردن... همونایی که اخوند اخوند میکنن همشونم طرفدار هاشمی و خاتمی و الانم روحانی هستن! جدا این بار اگه از این قشر همیشه شاکی چنین حرفایی بشنوم میگم بگو به کی رای دادی تا بگم مسبب بدبختیت کیه?! پست خوبی بود... ممنون. راستی این دوستمون ضحی گویا متوجه نکته شما نشدن.. نکنه خودم نفهمیدم?!! هان?!

فدک سادات

سلام "من تعجب میکنم" :) که شما چرا اینطوری با این سابقه فرهنگی یکجانبه نگری کردید... آیا اینکه اصلاح آخوند را به همین چند نفر نسبت دهیم کار خوبی است؟ آیا اطلاق آخوند و روحانی به کسی که فقط لباسش را دارد کار خوبی است؟ پس کسانی که تسمه فکرشان لنگ میزند چه؟

عادلی

سلام امروز فقط برای این سر زدم که خواستار حذف مطلب وعکسهای ولایتی بشم که خوشبختانه نبود چند تا پسر عمه دارم تهران ساکنند یعنی قزیب 60سال تهران هستند به دلیل ارتباط پدر مرحوم شان با ساواک از سال 60تا الان همواره به روحانیت فحش وناسزا می گویند ولی خنده دار است که در تمام انتخاباتها به همان روحانیون مذکور در مطلب شما رای داده اند تا شاید مقصودی حاصل شود اما هربار هم با گذشت چند صباحی ناکام ومجددافحاشی به آخوند ها را تا انتخابات بعدی با شدت تمام از سر می گرفتند وباز اخیرا پیامک داده اند که روحانی !یادت نره خواستم در تکمیل حرف شما بگویم ماهم سالها در این تعجب مانده ام که چه دنیای وارونه ای یا نه چه آخوندهای وارونه ای که مایه امید دشمنان آخوندیسم هستند خدایا توشاهد باش که ذکتر جلیلی روحانی نیست اما مجددانه تر از روحانیت پیگیر اهداف بلند امام وشهداست

معین زاده

به نام خدا سلام اینهایی که شما نام بردید، آخوند نیستند. کنکور شرکت کردند مجاز نشدند رفتند حوزه ثبت نام کردند و چون بلد بودند جواب بدهند کفن میت چند تکه است و با پای چپ باید بروند برای قضای حاجت یا با پای راست، قبول شدند و بعد هم لباس آخوندها را تن کردند و عزمشان را جزم کردند تا قداست این لباس آخوندی را خدشه دار که نه، به کلی محو کنند [که تا حدودی کردند] و الا حکومت ما بر اساس قیامها و حرکت های انقلابی آخوندهایی چون میرزای شیرازی و شیخ فضل الله نوری و ... و در انتها با رهبری امام خمینی شکل گرفت و حالا هم با رهبری عزیزترین و محبوب ترین آخوند و روحانی جهان، آقای عزیز خودمان در حال حرکت به جلوست. در پانوشت ضروری نوشتید هر اصلاح طلبی هم البته اپوزیسیون و ضد انقلاب نیست، در ادامه اش می توانید بنویسید هر آخوندی هم دچار تب رفسنجانیسم نیست!

کاوه

سلام تن آدمی شریف است به جان آدمیت / نه که این لباس زیباست نشان آدمیت متاسفانه خیلی ها بودن در حد لباسی که تنشون بود ،نبودن.

دوست محترم من منظورماين بود لباس روحانيت در كشور اسلامي ما داراي قداست است رهبري نظام با روحانيت شروع شده و ادامه هم خوهد داشت انشالله... به خاطر نفي چند اينطور نوشتن در باب اخوندها را نپسنديدم... همينمتوجه هم شده بودم.. ضمنا منتظر تحليل جديد شم با شرايط جديد هستيم استاد